کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران و با حضور حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه و اعضای این کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان چالدران برگزا
کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران و با حضور حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه و اعضای این کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان چالدران برگزار شد.
  • پنج شنبه 20 آبان 1400 ساعت 12:30
جعفرزاده رئیس جدید بانک ملی شهرستان چالدران با حضور در فرمانداری با محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران دیدار و گفتگو کرد.
جعفرزاده رئیس جدید بانک ملی شهرستان چالدران با حضور در فرمانداری با محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران دیدار و گفتگو کرد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 13:30
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور فراهانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی امنیتی فرماندار چالدران ،حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه ،اعضای شورای تامین ،فرماندهان
✅به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور فراهانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی امنیتی فرماندار چالدران ،حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه ،اعضای شورای تامین ،فرماندهان نظامی و انتظامی ،بسیجیان و با شرکت یادگاران ۸ سال دفاع مقدس از پیشکسوتان دفاع مقدس در چالدران تجلیل و قدردانی شد.
  • سه شنبه 30 شهریور 1400 ساعت 11:00