فرماندار چالدران:روز 16 آذر روز تاریخی و ماندگار مبارزه با ظلم و استکبار در اذهان مردم ایران اسلامی است .
به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ در دانشگاه پیام نور با حضور محمدزاده فرماندار چالدران ،مسئولین و دانشجویان این دانشگاه برگزار گردید.
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 08:13
اعضای اتاق اصناف شهرستان چالدران به اتفاق رئیس صنعت معدن و تجارت با محمدزاده فرماندار شهرستان دیدار و به گفتگو پرداختند.
در این نشست صمیمی، اعضای اتاق اصناف و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ضمن تبریک انتصاب جناب آقای محمدزاده به عنوان فرماندار جدید شهرستان چالدران به بیان مشکلات و چالش های اتاق اصناف و اتحادیه های شهرستان پرداختند و مساعدت و راهنمایی فرماندار شهرستان را در حل مشکلات و موانع پیش روی کسبه و بازاریان این منطقه خواستار شدند
  • چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت 08:24
دیدار ماموستاها و معتمدین اهل سنت شهرستان چالدران با محمدزاده فرماندار جدید این شهرستان
در این دیدار ماموستاها و معتمدین اهل سنت چالدران برای محمدزاده فرماندار جدید این شهرستان در انجام امور و مسئولیت خطیرشان آرزوی توفیق نمودند و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری برای حل و رفع مشکلات موجود اعلام کردند.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:16
دیدار بخشدار دشتک به همراه اعضای شورا و شهردار شهر آواجیق با محمد زاده فرماندار چالدران
بخشدار دشتک به همراه اعضای شورای شهر و شهردار آواجیق و اعضای شورای این بخش با حضور در فرمانداری با محمدزاده فرماندار جدید شهرستان چالدران دیدار و گفتگو کردند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 14:01
فرماندار چالدران از نیروهای امدادی شرکت کننده در خارج کردن جسد فرد محبوس شده در غار بابا احد این شهرستان تقدیر کرد
تقدیرو تشکر فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری، رئیس شورای شهر و شهردار سیه چشمه از اکیپ غارنوردان هیات کوهنوردی استان‌ها آذربایجان شرقی وغربی به خاطر بیرون کشید جسد فرد محبوس شده در غار،، بابا احمد،، چالدران که علیرغم فشارگاز و تنگی فضا توانستنددر طی ۲۶ساعت عملیات را به پایان برسانند
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 08:18
درخواست فرماندار چالدران برای خودداری از چاپ بنر و درج پیام تبریک
فرماندار چالدران از مدیران دستگاه‌های اجرایی و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی خواست از نصب هرگونه بنر و آوردن گل به مناسبت انتصاب وی خودداری نمایند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 08:13