فرماندار چالدران:حضور بنیاد علوی در این شهرستان را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اجرای طرح توسعه پیشرفت و آبادانی این منطقه مرزی دانست
با حضور مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور،محمدزاده فرماندار چالدران،معاون عمران روستائی بنیاد مسکن استان،مسئولین شهرستانی،مسئولین بنیاد علوی و مردم روستای سعدل مراسم اعطای سند خانوارهای روستائی بالای 20خانوار و شهرهای سیه چشمه و آواجیق برگزار شد ✅فرماندار چالدران:حضور بنیاد علوی در این شهرستان را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اجرای طرح توسعه پیشرفت و آبادانی این منطقه مرزی دانست
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 08:13
محمدزاده فرماندار چالدران:بیش از 20میلیارد تومان برای گاز رسانی به شهر آواجیق هزینه شده که تا دهه فجر امسال 50درصد خانوارهای این شهر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
محمدزاده فرماندار چالدران:بیش از 20میلیارد تومان برای گاز رسانی به شهر آواجیق هزینه شده که تا دهه فجر امسال 50درصد خانوارهای این شهر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد. ✅فرماندار چالدران به همراه مسئولین ادارات از روند اجرای لوله گذاری گاز در شهر آواجیق بازدید کرد و در جریان امور قرار گرفت.
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 09:30
محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران با بیان این که دهیاران نبض مدیریت روستاها هستند تصریح کرد: برای رضایت خاطر مردم و امیدوار کردن آنها خدمت کنند.
محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران با بیان این که دهیاران نبض مدیریت روستاها هستند تصریح کرد: برای رضایت خاطر مردم و امیدوار کردن آنها خدمت کنند. ✅نشست مشورتی دهیاران بخش دشتک با حضور فرماندار چالدران،بخشدار ،برخی از مسئولین ادارات و دهیاران این بخش در بخشداری دشتک برگزار شد.
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 09:28
اظهار نارضایتی فرماندار چالدران از وجود مشکلات در صدور سند ملکی برای خانه های مسکونی و مجوز ساخت و ساز در شهر آواجیق این شهرستان که خواستار اصلاح و جانمایی نقشه اراضی ملی بر روی نقشه طرح تفصیلی شد.
اظهار نارضایتی فرماندار چالدران از وجود مشکلات در صدور سند ملکی برای خانه های مسکونی و مجوز ساخت و ساز در شهر آواجیق این شهرستان که خواستار اصلاح و جانمایی نقشه اراضی ملی بر روی نقشه طرح تفصیلی شد. ✅با حضور فرماندار چالدران،بخشدار دشتک،شهردار شهر آواجیق و روسای ادارات راه و شهرسازی،جهاد کشاورزی،منابع طبیعی ، ثبت اسناد ، منابع طبیعی و بنیاد مسکن مسائل و مشکلات اراضی ملی شهر آواجیق مورد بحث و بررسی قرار گرفت
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 09:26
با پیگیری های مستمر محمدزاده فرماندار چالدران امروز بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان آماده بهره برداری و ارائه خدمات درمانی به مردم شد.
با پیگیری های مستمر محمدزاده فرماندار چالدران امروز بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان آماده بهره برداری و ارائه خدمات درمانی به مردم شد. ✅فرماندار چالدران امروز با حضور در بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی در جریان ارائه خدمات این بخش به بیماران قرار گرفت.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 08:58
محمدزاده فرماندار چالدران ازاختصاص بیش از2میلیارد تومان برای تجهیز و دپوی اقلام زیستی،خوراکی و امدادی رسانی جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد
محمدزاده فرماندار چالدران ازاختصاص بیش از2میلیارد تومان برای تجهیز و دپوی اقلام زیستی،خوراکی و امدادی رسانی جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد ✅فرماندار چالدران ضمن بازدید از انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان چالدران از نزدیک با امکانات و توانمندی های این جمعیت آشنا شد.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 08:56
محمدزاده فرماندار چالدران:با تقویت تعاونی های روستایی و کشاورزی منطقه، ضمن کمک به احیا و حراست از حیات روستایی در شهرستان، گام های بلندی در مسیر خوداتکایی و شکوفایی روستایی در سطح شهرستان برداشته شود
محمدزاده فرماندار چالدران:با تقویت تعاونی های روستایی و کشاورزی منطقه، ضمن کمک به احیا و حراست از حیات روستایی در شهرستان، گام های بلندی در مسیر خوداتکایی و شکوفایی روستایی در سطح شهرستان برداشته شود ✅صبح امروز فرماندار چالدران با حضور در انبار تعاون روستائی در جریان روند توزیع بسته های حمایتی دامداران شهرستان قرار گرفت.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 08:55
محمدزاده فرماندار چالدران:تمامی اکیب های راهداری آماده ارائه خدمات برای مسافران در محورهای ارتباطی شهرستان می باشند.
محمدزاده فرماندار چالدران:تمامی اکیب های راهداری آماده ارائه خدمات برای مسافران در محورهای ارتباطی شهرستان می باشند. ✅فرماندار چالدران صبح امروز از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های این اداره قرار گرفت.
  • یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 08:52
<< < 4 5