اولین جلسه ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان چالدران برگزار شد

 اولین جلسه ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان چالدران به ریاست نادر یوسف زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار چالدران درمحل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻معاون فرماندار چالدران در این جلسه ضمن گزارش اجمالی از تسهیلات و اقدامات حمایتی دستگاه های اجرایی استان و تصمیمات ملی در حوزه های مختلف متعاقب شیوع ویروس کرونا در کشور ، بر ارائه گزارشات آماری از جامعه هدف دستگاه های اجرایی که مشمولین بسته های حمایتی بالادستی بوده و از تسهیلات حمایتی ابلاغی در سطح ملی برخوردار  شده اند از سوی دستگاه های متولی شهرستان تاکید نمودند.

🔻 یوسف زاده در بخش دیگر سخنان خود از عملکرد حمایتی نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی سطح شهرستان چالدران که برای شناسایی و تامین و توزیع بسته های معیشتی مشارکت نموده و تلاش کردند تقدیر و تشکر نمودند.

🔻معاون فرماندار چالدران در ادامه از اعضای ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان خواستند تا ضمن ارائه گزارشات از اقدامات حمایتی در خصوص توزیع بسته های معیشتی ، نسبت به شناسائی و ارائه مشخصات آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا برای جمع بندی و تهیه لیست واحد و نظام مند در راستای رعایت عدالت توزیعی و پرهیز از موازی کاری جهت توزیع بسته های معیشتی اقدام نمایند.