✅ جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران و اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

  جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران و اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه با اشاره به اینکه موج جدید کرونا در کشور شیوع شده است افزود : شیوع این بیماری ناشی از کاهش رعایت موارد بهداشتی ازسوی مردم هستیم .

🔻 عبدالله نژاد با بیان اینکه در حال حاضر وارد موج هفتم کرونا شدیم افزود : در صورت بی توجهی به موارد بهداشتی از سوی مردم شاهد اوج گیری آن  و مبتلا شدن بسیار افراد به این بیماری خواهیم شد .

🔻 وی گفت :  برای مقابله با این بیماری رعایت موارد بهداشتی و تزریق واکسن  امری ضروری است افزود : توصیه می شود افراد نسبت به تزریق واکسن اهتمام جدی داشته باشند .

🔻  نماینده عالی دولت در شهرستان افزود :  بر اساس شرایط موجود و ورود به موج هفتم زدن ماسک در ادارات و اماکن عمومی الزامی است .

🔻 مدیر شبکه بهداشت ودرمان چالدران نیز در این جلسه از افزایش آمار مراجعه کنندگان به مراکز درمانی و بهداشتی خبرداد و گفت : این افزایش آمار ناشی از موج دیگر  بیماری کرونا است .

🔻 دکتر علیزاده اسکوئی با انتقاد از اینکه متاسفانه شهرستان چالدران در خصوص تزریق واکسن در استان نسبت به سایر شهرستان ها در رتبه پایین قرار گرفته است افزود : انتظار می رود آن دسته از افرادی که اقدام به تزریق واکسن نکرده اند حتما به تزریق واکسن اقدام کنند .

🔻 در پایان این جلسه راهکار های مربوط به مقابله و کنترل این بیماری مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

سه شنبه  11  مرداد   1401