اولین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان چالدران برگزار شد

اولین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان چالدران برگزار شد

اولین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای آن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی اعضای ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به دنبال شیوع بیماری کرونا در آماده باش کامل هستند ، ضمن تقدیر از عملکرد اعضای ستاد مقابله با شیوع کرونا افزود: تاکنون اقدامات مناسبی در جهت مقابله با این نوع ویروس در شهرستان انجام گرفته است.

🔻 محمدزاده از شهرستان چالدران به عنوان یکی از شهرستان‌های حادثه‌خیز استان یاد کرد و تاکید نمود : اعضای ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران باید ضمن شناسایی نقاط حادثه خیز ، احصاء تصرفات غیرقانونی حریم و بستر، آزادسازی بستر رودخانه ها ، لایروبی مسیلها و تنقیه پلها ،روستاهای در معرض سیلاب اقدامات متناسب به قید فوریت انجام داده و رفع خطر نمایند.

🔻وی همچنین بر همکاری کامل بنیاد علوی در اجرای برنامه های پیشگیرانه و مقابله با کرونا تاکید کرد و گفت: این بنیاد ضمن هماهنگی های لازم با فرمانداری چالدران در برنامه های عملیاتی و پشتیبانی ستاد مقابله با کرونای شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.