جلسه بررسی آخرین وضعیت طرحهای سرمایه گذاری در شهرستان چالدران برگزار شد

جلسه بررسی آخرین وضعیت طرحهای سرمایه گذاری در شهرستان چالدران برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران جلسه بررسی آخرین وضعیت طرحهای سرمایه گذاری در شهرستان چالدران به ریاست محمدزاده فرماندار و با حضور مدیران ادارات و سرمایه گذاران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
،فرماندار چالدران در این جلسه با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در خصوص جذب و سرمایه گذاری چندین طرح مهم و تاثیرگذار در شهرستان توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی اظهار داشت :با تحقق این طرحها در شهرستان چالدران شاهد گامهای تاثیر گذار در اشتغال زائی و توسعه پایدار در این منطقه خواهیم بود.
محمدزاده با ابراز نارضایتی شدید از طولانی شدن انجام بروکراسی های اداری در چالدران گفت:تمام دستگاه‌ها موظفند بستر لازم برای خدمات دهی به سرمایه گذاران را فراهم سازند که متاسفانه مهم ترین دغدغه شهرستان برای سرمایه گذاران و حتی ساکنین بخشی نگر بودن و عدم تسریع در پاسخ به استعلامات اداری می باشد.
وی با اشاره به اینکه ما در مقابل اعتماد سرمایه گذاران مسئول هستیم عنوان کرد: تهیه برنامه کاری و بانک اطلاعاتی از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری،صنایع،کشاورزی،دامپروری و... شهرستان این فرصت را در اختیار می دهد تا با حضور سرمایه گذاران به صورت تخصصی نسبت به معرفی طرح ها و جاذبه ها اقدام کنیم و در این صورت است که سرمایه گذار با آمادگی شهرستان مواجه می شود و این بسترسازی زمینه ساز جذب و حضور سرمایه گذاران خواهد شد.
مقام عالی دولت در چالدران با بیان اینکه طمینه توسعه پایدار در این شهرستان فراهم شده و تمامی دستگاههای اداری موظف هستند تا با تمام توان تسهیل کننده حضور و ترغیب سرمایه گذاران داخلی و خارجی باشند.