✅جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست محمد زاده فرماندار چالدران وبا حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده امام جمعه و جمعی از اعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگ

📅سه شنبه۲۳ شهریور ماه ۱۴۰۰

✅جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست محمد زاده  فرماندار چالدران وبا حضور  حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده امام جمعه و  جمعی از اعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻 فرماندار شهرستان چالدران در این‌جلسه  ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس  با اشاره به رشادت ها و از خودگذشتگی شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یاد آور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

🔻محمد زاده با اشاره به زنده نگه داشتن ارزشهای دوران دفاع مقدس افزود: باید با هماهنگی کلیه ادارات برنامه های هفته دفاع مقدس ضمن رعایت تمام موارد پروتکل های بهداشتی به گونه ای کیفی و گسترده طراحی و اجرا شود تا حاصل ایثار، استقامت، از خودگذشتگی و آرمانهای شهداء به نسل جدید منتقل  شودو نسل جدید نیز بدانند امنیت و آرامش امروزی ایران اسلامی مدیون خون پاک شهداء است.

🔻وی همچنین از افتتاح و آغاز چندین پروژه عمرانی در طول هفته دفاع مقدس خبر دادو گفت :این پروژه های عمرانی در مناطق شهری و روستایی  به بهره برداری خواهند رسید.

🔻امام جمعه چالدران نیز در این جلسه  ضمن گرامی داشت یاد و خاطره جانفشانی ها و شجاعت و شهامت  شهدای ۸ سال دفاع بر ترویج فرهنگ‌ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت : هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای آشنایی جوانان با ارزش های والای دفاع مقدس است .

🔻حجت الاسلام محمد زاده  بر هر چه با شکوه تر برگزار کردن برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس  تاکید کرد و گفت:فرهنگ و آرمان شهدا باید در جامعه زنده بماند .

🔻سرهنگ اسکندر پور معاون هماهنگ کننده سپاه چالدران نیز در این جلسه از اجرای برنامه های مختلف در طول هفته دفاع مقدس در چالدران خبر داد و گفت : این برنامه ها دررمناطق شهری و روستایی اجرا خواهند شد.

🔻در ادامه این جلسه ادارات شهرستان برنامه‌های پیشنهادی خود را برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارائه کردند.