پیام تبریک فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت روز پاسدار

 پیام تبریک فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت روز پاسدار

 

متن پیام  به این شرح است:

در آستانه بهار طبیعت و سال نو که مزین به اعیاد شعبانیه و معطر به بوی دل ‌انگیز ولادت انوار قدسی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) شده است، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن ادای احترام به ارواح پاک شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از زحمات و خدمات پاسداران جان بر  کف  نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی می‌کنم.

بی‌تردید سربلندی ایران و انقلاب در تمام صحنه‌های حساس و تاریخی، مرهون تلاش‌های ایثارگرانه این بزرگمردان است که روحیه ایثار و فداکاری را سرلوحه خود قرار داده و خطرها را به جان خریده‌اند.

امروز هم در شرایطی که کشورمان با بحران فراگیر کرونا و مشکلات ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی مواجه است، بیش از هر زمان دیگری، نیازمند روحیه امیدآفرینی هستیم و پیروزی و موفقیت در این عرصه، جز با همدلی و همکاری همه بخش‌های جامعه، اعمال مدیریت جهادی و تقویت روحیه ایثار و فداکاری به دست نمی‌آید.

اینجانب با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع)، به مقام والای همه پاسداران  انقلاب اسلامی  شهدای مدافع سلامت ادای احترام می‌کنم و موفقیت، سلامت و سربلندی ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم قدرشناس شهرستان چالدران به ویژه پاسداران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

حسن محمد زاده
فرماندار شهرستان چالدران