‍ جلسه ستاد باز آفرینی شهری شهرستان چالدران برگزار شد

‍ جلسه ستاد باز آفرینی شهری شهرستان چالدران برگزار شد 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران، صبح امروز جلسه بازآفرینی شهری شهرستان به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار و با حضور شهردار ، مسئولین بازآفرینی شهری شهرداری ها و رؤسای ادارات مربوطه با هدف تبادل نظر در خصوص بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده در محل فرمانداری برگزار شد.

 

عبدالله نژاد فرماندار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری گفت:بهره گیری از خرد جمعی و نقطه نظرات کلیه مدیران دستگاههای عضو ستاد بازآفرینی ؛ در جهت تحقق کاهش مشکلات و ناپایداری ها و ارتقاء شرایط کیفی زندگی در سکونت گاهها از طریق ایمن سازی و مقاوم سازی ساختمان ها، توسعه و بهبود زیرساخت ها ، تامین خدمات شهری و ایجاد فرصت های شغلی مورد تاکید است .

 

وی با بیان اینکه بافت فرسوده مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی در پی دارد تاکید کرد:همه ادارات و دستگاه‌ها با جدیت در زمینه ساماندهی و احیای بافتهای فرسوده همکاری داشته باشند .

 

وی ادامه داد : تدوین برنامه جامع اقدام مشترک در جهت نیل به اهداف بازآفرینی و اجرای هرگونه روش برای مقابله با مشکلات شهری دارای اهداف بلند مرتبه و راهبردی می باشد.

 

نماینده عالی دولت : بازسازی و بهسازی فضای شهری و محلات و همچنین ارتقای سطح خدمات عمومی از جمله اقداماتی است که باید در بافت های فرسوده انجام شود .

 

یکشنبه 21 اسفند 1401

 

@chalderanadmin