فرماندار چالدران از اختصاص بیش از 9میلیاردو650میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرحهای دهه مبارک فجر خبر داد

فرماندار چالدران از اختصاص بیش از 9میلیاردو650میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرحهای دهه مبارک فجر خبر داد
هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان چالدران به ریاست محمدزاده فرماندار این شهرستان و با حضور نماینده مردم شهرستانهای ماکو،چالدران،شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی،رئیس دادگستری ،اعضای شورای تأمین و تمامی اعضای شورای اداری در سالن جلسات شهید باهنر فرمانداری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران ،فرماندار چالدران در این جلسه با گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ،پشتوانه مردمی را عامل پیروزی انقلاب و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: با پشتوانگی و حمایت دائمی مردم هرگز به این انقلاب آسیبی نخواهد رسید.
🔶محمدزاده بر حرکت جهادی و تلاش مظاعف مدیران ادارات تأکید کرد و افزود:فعالیت مثبت و موثر مدیران دستگاههای اجرایی و پیگیری مرتب کمبودها در سطح شهرستان منجر به پیشرفت و کاهش مشکلات در چالدران خواهد شد.
🔶مقام عالی دولت در چالدران  با تبیین عملکرد دولت تدبیر و امید از اختصاص بیش از 9میلیاردو650میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرحهای دهه مبارک فجر خبر داد و افزود:8میلیارد تومان از این اعتبار صرف اجرای طرحهای عمران و آبادانی در حوزه های مختلف شده و 1میلیاردو650میلیون تومان برای طرحهای کلنگ زنی شده هزینه خواهد شد
🔶وی وجود سازمان های مردم نهاد را یک ظرفیت ارزشمند برای کمک به حل مشکلات عنوان کرد  و از مدیران دستگاههای دولتی خواست تا با فعال کردن سمن ها ارتباط بین مردم و حاکمیت را تنگاتنگ و نزدیک نمایند.
🔶محمدزاده با اشاره به حضور پررنگ و موثر بنیاد علوی و کارهای انجام شده از سوی این بنیاد برای اجرای طرح آبادانی و پیشرفت چالدران را مهم دانست و همچنین سرمایه گذاری هلدینگ کشاورزی کمیته امداد را در توسعه پایدار و رفع معضل اشتغال و رشد در شاخص های تولیدی،کشاورزی،دامداری و..... را یکی از اقدامات نظام برای ادای دین خود برای خدمت به مردم مرزنشین و شهدای این منطقه عنوان کرد.
🔶رئیس شورای اداری شهرستان چالدران با بیان اینکه اختلافات مدیران اداری باید در فرمانداری مطرح وحل شود افزود: اگر مسئولی خارج از این روند توصیه شده عمل کند، برخورد و تعیین تکلیف خواهد شد.
🔶فرماندار چالدران همچنین از مدیران ادارات خواست نگاه تبعیض آمیز به مردم نداشته باشند،استفاده نابجا از بیت المال نکنند،حضور دائمی در شهرستان داشته باشند،خریدهای دولتی و شخصی خود را از چالدران انجام دهند،تکریم و کرامت ارباب رجوع را الویت قرار دهند و در رسیدگی به مشکلات مردم کوشا باشند.
🔷نماینده مردم شهرستانهای ماکو،چالدران،شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی نیز از ناکارآمدی شیطنت های استکبار بر علیه کشور خبر داد و افزود تا زمانی که مردم انقلابی در راه استقلال و آزادی ایران جان می دهند تهدیدهای دشمن بی اثر خواهد بود.
🔷شریف پور با تأکید بر رهنمود‌های رهبر انقلاب درباره ضرورت‌های بودجه ۹۸ و استقبال دولت از آن افزود: مسئولان باید خدمات خود را بی ریا و بی منت به مردم عرضه کنند زیرا ما خادم مردم هستیم و یکی از مهمترین وظایف مدیران و کارمندان ارائه خدمت بی منت است و این شعارباید همیشه سرلوحه کار ما باشد.
🔷وی همچنین با اشاره به خدمات گسترده ای که نظام برای مردم انجام داده افزود:تمام مسوولان وظیفه دارند فعالیت ها و عملکرد خود را از طریق رسانه ها منتشر و همکاری و تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشند تا مردم در جریان امور قرار گیرند.
✳در پایان هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان چالدران از مهندس اکرمی که به عنوان شهردار برتر در استان انتخاب شده و مهندس آقازاده که در تخصیص 100درصدی اعتبارات  تلاش کرده اند تقدیر و قدردانی شد