‍ برگزاری ششمین جلسه شورای اداری شهرستان چالدران

‍ ششمین جلسه شورای اداری به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار چالدران با حضور حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه ، اعضای شورای تامین و اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری چالدران برگزار شد 

 

فرماندار چالدران در این جلسه با بیان امسال بیش از 55میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی برای اجرای طرح های عمرانی اختصاص داده شده است افزود : با اختصاص این میزان اعتبار طرح های مختلفی برای عمران و آبادانی شهرستان هزینه شده است .

 

عبدالله نژاد با بیان اینکه امسال 22کیلومتر از راههای روستایی چالدران بهسازی و آسفالت ریزی شده است افزود : 26کیلومتر دیگر در مرحله بهسازی و آسفالت ریزی قرار گرفته است

 

وی با اشاره به اینکه در زمینه گاز رسانی به روستاهای چالدران اقدامات خوبی در حال انجام است افزود : امسال در 20 روستا عملیات گاز رسانی در حال انجام است که با بهره برداری از این طرحها شاخص بهره مندی روستاییان از مزایای گاز افزایش خواهد یافت .

 

وی همچنین به برنامه ریزی های به عمل آمده در زمینه توسعه چالدران در سال آینده اشاره کرد و گفت : توسعه در حوزه گردشگری و معادن از جمله برنامه های آتی در چالدران خواهد بود .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان از آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان در خصوص استقبال از سال جدید و میهمان نوروزی خبرداد و گفت : امیدواریم با اجرای طرح های نوروزی خدمات قابل توجهی به گردشگران داشته باشیم .

 

فرماندار‌چالدران همچنین بر بهره گیری از فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت : در این خصوص نیز مساجد چالدران برای اجرای برنامه های معنوی ماه مبارک رمضان آماده شده است .

 

در ادامه این جلسه روسای ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، جمیعت هلال احمر و شهرداری سیه چشمه برنامه های خود را در ایام تعطیلات نوروزی بیان کردند .

 

سه‌شنبه 23 اسفند 1401

 

@chalderanadmin