پیام تبریک ‍ محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز هفته وحدت

پیام تبریک ‍ محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز هفته وحدت

 پیام تبریک ‍ محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز هفته وحدت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چالدران در این پیام آمده است:
وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه هاست که پیامبررحمت حضرت محمد ( ص) به استناد آیات قرآن کریم و با اعتصام به حبل المتین الهی و در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام و با شعار توحید برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مهاجرین و انصار را به میثاق اخوت و عقد برادری فراخواند و بدین سان گلبانگ وحدت برای نخستین بار در فضای مدینه طنین انداز شد و بنای اتحاد و همبستگی اسلامی نهاده شد.

هفته وحدت مسلمانان ،چتری است از رحمت خداوند بر سر امت اسلام که زداینده کینه ها و کدورت هاو خودخواهی و موجب صفای قلوب است.
هفته وحدت ، نماد هم پیمانی و  اقتدار مسلمین، هفته‌ای که به تدبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی هفته‌وحدت نامیده شده است، تکرار و تقویت مکرر یک اندیشه و خط فکری است.

اینجانب میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را به عموم شیعیان و مسلمانان میهن عزیرمان ایران  به ویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان چالدران تبریک عرض نموده، امیدوارم  تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر، عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت و عزت مسلمانان عزیز باشد.

محمد زاده
فرماندار چالدران