‍ جلسه هم اندیشی نخبگان شهرستان چالدران با فرماندار

‍ جلسه هم اندیشی نخبگان شهرستان چالدران با فرماندار 

 

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه با اعلام اینکه توسعه و پیشرفت چالدران نیازمند همدلی و همکاری اقشار مختلف مردم بویژه نخبگان می باشد افزود : با همدلی ، اتحاد و همراهی مسئولین و مردم می توان به پیشرفت های قابل توجهی دست یافت .

 

🔻 عبدالله نژاد با بیان اینکه چالدران دارای ظرفیت و پتانسیل خاص در زمینه های مختلف می باشد افزود: معادن ،آثار تاریخی ، جاذبه های طبیعی و آب و هوا و داشتن 144کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه از جمله ظرفیت های مهم این شهرستان است .

 

🔻 نماینده عالی دولت در چالدران با اشاره به اینکه در قالب سفر استاندار آذربایجان غربی به چالدران بیش از 200میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است افزود: در حال حاضر 63درصد مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به چالدران با هزینه کرد 150میلیارد تومان اعتبار تحقق یافته است .

 

🔻 فرماندار چالدران همچنین به افتتاح طرح های آماده افتتاح در دهه فجر امسال اشاره کرد و گفت : همزمان با ایام الله دهه فجر 37طرح عمرانی با اعتبار 210میلیارد تومان در زمینه های مختلف به بهره برداری خواهد رسید .

 

🔻 عبدالله توجه به زیر ساختهای گردشگری ، معدن و کشاورزی را یکی از برنامه های مهم مجموعه فرمانداری چالدران عنوان کرد و گفت : تحقق این برنامه ها نیازمند داشتن تیم تخصصی در ابعاد مختلف است که مقدمات کار شروع شده است وی با اشاره اینکه راه اندازی صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی از جمله برنامه های توسعه در چالدران عنوان کردو گفت : امید می رود با استقرار بنیاد برکت در چالدران می توان به اهداف مهم دست یافت .

 

سه شنبه 4 بهمن 1401 

 

@chalderanadmin