جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان چالدران با حضور محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان چالدران  با حضور محمدرضا عبدالله نژاد  فرماندار شهرستان چالدران ، حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده  امام جمعه ، دکتر ریخته گر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر علیزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران وجمعی  از اعضای شورای اداری و اعضای مجمع خیرین سلامت  در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.  
 
🔻 فرماندار چالدران در این جلسه ضمن تقدیر از خیرین عرصه سلامت به اهمیت حضور خیرین سلامت درجهت کمک و همیاری شبکه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت :  خیرین با توجه به توان  مالی شان میتوانند در خرید تجهیزات پزشکی  مورد نیاز  شبکه بهداشت و درمان نقش آفرینی کنند .
 
🔻  حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده  امام جمعه شهرستان چالدران  نیز با تشکر از اقدامات و کمک های خیرین و همچنین قدردانی از زحمات اعضای شورا و شبکه بهداشت و درمان بر تداوم جذب مشارکت‌های مردمی تاکید کرد .

 🔻 در این جلسه  مسائل بهداشت و درمان ، فعالیت مجمع خیرین سلامت ، وضیعت بهداشت آب شرب  در روستاها  و سرویس های بهداشتی مدارس ،جمع آوری حیوانات ولگرد در سطح شهرمورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

🔻در پایان این نشست  از خیرین و روسای ادارات که در بخش سلامت یاریگر مدافعان سلامت بودند، با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد .

سه شنبه ٧ تیر ماه ١٤٠١