✅با حضور محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و مهندس اسدی معاون مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در امور فرستنده ها مسائل و مشکلات پوشش آنتن دهی شبکه های تلویزیونی در چالدران مورد بحث و بررسی

 📅یکشنبه ۲۶ مرداد ماه ۹۹

✅با حضور محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و  مهندس اسدی معاون مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در امور فرستنده ها  مسائل و مشکلات پوشش آنتن دهی شبکه های تلویزیونی در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔻فرماندار چالدران در این  نشست با اشاره به مشکل پوشش آنتن دهی  تلویزیونی در برخی از مناطق شهرستان  بر رفع این مشکل تاکید کرد و گفت :فرمانداری چالدران در جهت برطرف شدن مشکل بوجود آمده آماده هر گونه همکاریهای لازم با صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان غربی است.
 
🔻محمد زاده با بیان اینکه با گذشت  ۴۱ سال از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعدادی از روستای این شهرستان در دریافت برنامه های تلویزیونی با مشکل مواجه هستند افزود : در این خصوص باید صدا و سیمای استان اهتمام جدی داشته باشند تا ساکنان آن دسته از روستا نیز از خدمات برنامه های تلویزیونی بهره مند باشند.

🔻وی بر بهره گیری از ظرفیت بنیاد علوی در چالدران در جهت رفع مشکل عدم پوشش آنتن دهی تلویزیونی  در روستاهای  عدم برخوردار تاکید کرد و گفت : برنامه  ریزیهای لازم با بنیاد علوی انجام گرفته است که امیدواریم با تعامل ایجاد شده بین صدا و سیمای مرکز استان و بنیاد علوی مشکل روستاهای موجود حل شود.

🔻فرماندار چالدران همچنین  از حضور تیم های فنی صدا و سیما از تهران و ارومیه در جهت رفع مشکلات موجود در سیستم پوشش آنتن دهی در برخی از مناطق شهری و روستایی تقدیر کرد و گفت : امیدواریم با حضور این عزیزان شاهد رفع مشکلات موجود در حوزه فرستنده ایستگاه تلویزیونی شهرستان باشیم.

🔻 مهندس اسدی معاون مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان غربی در امور فرستنده ها نیز در این نشست با اشاره به اینکه آمار تمامی روستای فاقد پوشش آنتن دهی تلویزیونی  در شهرستان چالدران مشخص شده است افزود :تلاش می شود با استفاده از همکاریهای فرمانداری چالدران و بنیاد علوی مشکل موجود را در روستاهای مشخص شده برطرف کنیم.