جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرهای چالدران و آواجیق به ریاست محمد زاده فرماندارچالدران وبا حضور سرپرستان شهرداریها و اعضای شوراهای اسلامی این شهرها در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

📅چهارشنبه۲۴ شهریور ۱۴۰۰

✅جلسه بررسی مسائل و مشکلات  شهرهای چالدران و آواجیق به ریاست محمد زاده فرماندارچالدران  وبا حضور سرپرستان شهرداریها و اعضای شوراهای اسلامی این شهرها در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
🔻فرماندار چالدران دراین جلسه با اعلام اینکه  داشتن شهری آباد و توسعه یافته نیازمند داشتن برنامه هایی از پیش تعیین شده است افزود :اعضای شوراهای اسلامی شهرهای چالدران و آواجیق باید در جهت عمران و آبادانی این شهرهای با ایجاد منبع درآمد برای شهرداری ها  تلاشهای لازم را انجام دهند.

🔻  محمد زاده از اجرای طرح  رفع تداخلات اراضی ملی با اشخاص در شهرهای چالدران و آواجیق خبرداد و گفت :طرح رفع تداخلات اراضی در شهر چالدران به پایان رسیده و در شهر آواجیق نیز مراحل پایانی خود را طی می کند .

🔻نماینده عالی دولت درچالدران همچنین به وضیعت  اعتبارات مصوب شده شهرداریهای چالدران و آواجیق  در کمیته برنامه ریزی شهرستان اشاره کردو گفت: امسال بیش از ۳ میلیارد ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار  برای اجرای طرحهای عمران شهری در این شهر مصوب شده است .

🔻فرماندار چالدران به  موضوع قیر آسفالت شهر آواجیق  نیز  اشاره کردو گفت :با انجام تفاهم به عمل آمده ما بین شهرداری چالدران و آواجیق این موضوع درحال  برطرف شدن است .

🔻در ادامه این جلسه  اعضای شوراهای اسلامی شهرهای چالدران و آواجیق نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص رفع مسائل و مشکلات حوزه شهری خود بیان کردند.