🔺 حسن محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت. ✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران در متن این پیام آمد

 🔺 حسن محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اردیبهشت یادآور صدور فرمان پیر جماران برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ نهادی مردمی، تلاشگر، مخلص و برخاسته از آرمان ‌های حق‌ طلبانه و آزادی خواهانه ملت رشید و مسلمان ایران اسلامی.
 نهادی انقلابی که کارآمدی خود را در طول هشت سال دفاع مقدس در کنار دیگر نبروهای مسلح ثابت کرده است و امروز نیز با اقتدا به رهبر و مولای خویش، ایثار، فداکاری و جانفشانی برای حفظ دستاوردها و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بعنوان خواسته و آرمان اصلی خود هدف قرار داده و برای نیل به هدف از هیچ تلاشی فروگذار نمیکند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تمامی شهدای راه اسلام، دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به تمامی فرماندهان و کارکنان پرافتخار و حماسه ساز این نهاد مقدس تبریک عرض نموده و سربلندی و توفیقات روزافزون این عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)  از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.


حسن محمدزاده
فرماندار شهرستان چالدران