✅مسائل ومشکلات پروژه های عمران ورزشی در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

✅مسائل ومشکلات پروژه های عمران ورزشی در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

🔻 این جلسه با حضورعبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران ،ابراهیم زاده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار چالدران ،  ایران دوست مدیر کل ورزش و جوانان استان، پیام مدیر نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در چالدران در محل فرمانداری شهرستان با هدف بررسی مسائل و مشکلات موجود در اجرای پروره های عمران ورزشی برگزار شد.

🔻  فرماندار چالدران در این جلسه با اعلام اینکه در حال حاضر طرحهای مختلف عمران ورزشی در این شهرستان در دست اجراست افزود :این طرحها از محل اعتبارات اداره ورزش و جوانان استان و بنیاد علوی در مناطق شهری  و روستایی اجرا می شود.

🔻  عبدالله نژاد با بیان اینکه  پروژه های عمران ورزشی در دست اجرا به دلیل مشکلات اعتباری  به صورت نیمه تمام مانده است افزود :در این جلسه تلاش می شود با جذب اعتبارات لازم مشکل این پروژه ها برطرف شود.

🔻وی ساخت سالن ورزشی طبقاتی  ،سالن ورزشی چند منظوره قرنقو  و چمن های ورزشی مصنوعی در روستاهای بخش مرکزی و دشتک از جمله پروژه های عمران ورزشی در دست اجرا عنوان کرد و گفت :تلاش می شود تمامی این پروژه در طول سال آینده به اتمام برسد.

🔻فرماندار چالدران همچنین به  مشکلات سالن ورزشی بانوان نیز اشاره کرد و گفت :امیدواریم با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و بنیاد علوی شاهد رشد و توسعه رشته های ورزشی در بین بانوان شهرستان باشیم.

🔻ایران دوست مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز دراین جلسه با اعلام اینکه در سفر اخیر استاندار آذربایجان غربی به  شهرستان چالدران  از سوی استاندار محترم  رفع مشکل طرحهای عمران ورزشی با جذب اعتبارات ملی و استانی  مورد تاکید قرار گرفته است افزود :تلاش می شود با جدیت بیشتر این مشکلات در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

🔻پیام مدیر نهادپیشرفت و آبادانی دفتر بنیاد علوی در چالدران نیز در این جلسه با اعلام اینکه این بنیاد  توانسته اقدامات خوبی را در جهت اجرای پروره عمران ورزشی ،تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی در مناطق شهری و روستایی چالدران انجام دهد افزود :این بنیاد آمادگی های لازم را در جهت تکمیل پروژها به صورت مشارکتی دارد.

یکشنبه 19 دی ماه 1400