‍ ✅جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار و اعضای کار گروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

📅دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

‍ ✅جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار و اعضای کار گروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

🔻فرماندار چالدران  با بیان اینکه در جهت تامین نان شهروندان نظارت و بازرسی مداوم بر نانوایی های شهرستان از سوی بازرسین اتاق اصناف و کارگروه انجام میگیرد افزود :تمامی متصدیان نانوایان باید روزانه بر اساس میزان آرد سهمیه ای خود اقدام به پخت نان کرده و با هرگونه عرضه خارج از شبکه،کم فروشی و ... به شدت برخورد می گردد .

🔻محمد زاده با اشاره به اینکه در تامین آرد  برای نانوایان شهرستان چالدران هیچ گونه مشکلی وجود ندارد افزود: تا کنون بیش از ۱۴۵ تن آردحمایتی بغیر از آرد سهمیه شهرستان به نانوایان این شهرستان اختصاص داده شده است.
 .
🔻وی با اعلام اینکه  نانوایی های شهرستان موظف هستند ضمن رعایت موارد بهداشتی  نان با کیفیت و با قیمت مصوب دولت به مردم شهرستان عرضه کنند افزود : در جهت تامین نان اهالی روستاها طرح جدیدی آماده شده و در آستانه اجرا می باشد که با اجرای کامل طرح تقاضای اهالی روستاهای شهرستان در خود روستاها مدیریت شده و از سرازیر شدن تقاضاها به نانواییهای شهری پیشگیری خواهد شد.

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان  همچنین به وضیعت پخت و توزیع  بربری پز ها نیز اشاره کرد و گفت : متاسفانه متصدیان برخی  از این واحدها اقدام به پخت و ارایه  بربری بی کیفیت به شهروندان می کنند که مقرر شده در طول چند روزآینده با اجرای طرح ساماندهی این واحدها، این مشکل برطرف شود.