✅جلسه مدیریت بیماری کرونا با موضوع مدیریت هوشمند محله محور با حضور محمد زاده فرماندار شهرستان و اعضای ستاد با دستور کار مبارزه و کنترل همه گیری کووید ۱۹ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 ‍ 📅پنجشنبه ۶آذر ماه ۹۹

✅جلسه مدیریت بیماری کرونا با موضوع مدیریت هوشمند محله محور با حضور محمد زاده فرماندار شهرستان و اعضای  ستاد با دستور کار مبارزه و کنترل همه گیری کووید ۱۹ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻 فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه با اشاره به اینکه مبارزه با بیماری  منحوس کرونا نیازمند بسیج همگانی است افزود:قطعا با همکاری دستگاه‌های اجرایی،قوای نظامی و انتظامی، اصناف و بازاریان با نظارت دقیق و رعایت پروتکل های بهداشتی می توان عملکرد خوبی در اجرای این طرح داشته باشیم‌‌.

🔻 محمدزاده با اعلام اینکه این طرح در ۳ زمینه مراقبت، حمایت و نظارت توسط اعضا انجام خواهد شد افزود: مراحل اجرایی این طرح با هدف شناسایی و اطلاع از وضعیت سلامت مردم با دقت کافی آغاز شده  و طی ایام آتی ادامه خواهد یافت.

🔻 وی بر اجرای دقیق این طرح تاکید کرد و گفت:در حفظ جان و سلامتی مردم هیچ کوتاهی پذیرفته نیست.

🔻 وی همچنین به نقش مهم بسیج، جمعیت  هلال احمر ، شبکه بهداشت و درمان، تشکل های مردم نهاد در جهت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت این اعضا می توان شاهد ریشه‌کنی بیماری  کرونادر جامعه باشیم.