✅جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چالدران با حضور فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

✅جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چالدران  با حضور فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار شد.

🔻 فرماندارشهرستان چالدران در این جلسه با بیان اینکه ایران مسیر انتقال مواد مخدر از کشورهای همسایه به سایر کشور ها است، اظهارداشت:در راه مبارزه با مواد مخدر هزاران شهید و جانباز تقدیم شده است.

🔻عبدالله نژاد بابیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از مسائل مهم اجتماعی جامعه امروزی ما را تشکیل می دهد تاکیدکرد:کوتاهی دراین امر دامن‌گیر تک‌تک آحاد جامعه و خانواده ها خواهد شد پس نباید به راحتی از کنار آن رد شد.

🔻وی درادامه ازمدارس و دانشگاه‌ها به عنوان مهم‌ترین کانون سوداگران مرگ برای ضربه زدن به نسل جوان یاد کرده و افزود: برگزاری نمایشگاه ها ،کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و افزایش آگاه‌سازی نسل جوان ونوجوان ازمضرات موادمخدر توسط اساتید مربوطه باید مورد توجه جدی دست‌اندرکاران آموزش قرار گیرد.

🔻وی  همه دستگاه‌های اجرایی را موظف به همکاری در مبارزه با مواد مخدر دانست و تصریح کرد: برخورد با خرده‌فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر باید برخورد جدی صورت گیرد .

🔻در ادامه تعدادی از اعضای حاضر در جلسه نکته نظرات خود را در خصوص راههای مبارزه با مواد مخدر و نحوه حمایت از افراد پاک شده از اعتیاد اعلام کردند.

پنجشنبه23 دی ماه 1400