✅با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و حسینی رئیس ستاد باز سازی عتبات عالیات استان حجت الاسلام سید مهدی موسوی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ستاد عتبات عالیات در چالدران معرفی و از خدمات ۳ ساله

📅 دوشنبه ۷ مهر ماه ۹۹

✅با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و  حسینی رئیس ستاد باز سازی  عتبات عالیات استان حجت الاسلام سید مهدی موسوی به عنوان  مسئول جدید دفتر نمایندگی ستاد عتبات عالیات در چالدران  معرفی و از خدمات ۳ ساله حجت الاسلام قلیزاده تجلیل و قدر دانی شد.

🔻فرماندار چالدران در این مراسم  با تأکید بر اینکه کار تمامی اعضاء ستاد بازسازی عتبات عالیات خدمت به اهل بیت‌(ع) است و باید با نیت خالص صورت بگیرد افزود:بزرگ‌ترین سرمایه ستاد بازسازی عتبات عالیات، اعتماد مردم است که به خاطر ارادت به اهل بیت(ع) حاضر هستند جان و مال خود را اهداء کنند .

🔻محمد زاده‌ با تاکید بر افزایش مشارکت آحاد مردم در بازسازی عتبات عالیات گفت: این حرکتی ارزشمند معنوی باید با اهتمام علاقه مندان به ائمه اطهار (علیها السلام) تداوم یابد.

🔻وی با بیان اینکه  مردم چالدران در طول ۳ سال  گذشته در کمک به این امر بسیار پیشگام بودند و دلبستگی عمیق خود را به ارزش های دینی نشان دادندخاطر نشان کردو گفت : کسب مقام اول ،سوم و پنجم در طول ۳ سال به لحاظ پرداخت نذورات به باز سازی عتبات عالیات از جمله عناوین کسب شده توسط دوستداران اهل بیت (ع) در  شهرستان چالدران بود.

🔻مسئول ستاد عتبات عالیات  استان نیز در این مراسم  از صدور مجوز برای ۳۵ موکب اربعین حسینی در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی خبرداد و گفت :امسال به دلیل شیوع کرونا فعالیت این موکب ها در داخل استان انجام خواهد گرفت .

🔻حسینی با بیان اینکه فعالیت این موکب ها با ۴ رویکرد جدید است افزود: تامین بسته های معیستی برای نیازمندان ،تامین نوشت افزار برای دانش آموزان بی بضاعت،جمع آوری نذورات و تامین وسایل مبارزه با کرونا از جمله محورهای فعالیت این موکب ها خواهد بود.