✅محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به همراه معاونین،بخشدار مرکزی و جمعی از کارکنان فرمانداری با حضور در دفتر امام جمعه انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده به امامت جمعه چالدران را تبریک وتهنیت گفتند

 📅شنبه ۱۲ مهر ماه ۹۹

✅محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به همراه معاونین،بخشدار مرکزی و جمعی از کارکنان فرمانداری با حضور در دفتر امام جمعه انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده به امامت جمعه چالدران را تبریک وتهنیت گفتند.

🔻فرماندار چالدران در این دیدار  انتصاب شایسته حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد زاده به امامت جمعه چالدران را که  نشان از علم ،تقوا و توانمندی ایشان است به مردم شهرستان چالدران تبریک گفته و افزود: با حسن تدبیر و حضور موثر  حجت الاسلام محمد زاده در این جایگاه مهم دینی و اجتماعی، بیش از پیش شاهد تعمیق ارزش‌ها و آرمان‌های والای نظام اسلامی و انجام فعالیت‌های ارزنده فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان  خواهیم بود.

🔻 محمد زاده با بیان اینکه  رشد و توسعه شهرستان نیازمند اتحاد ،همدلی بین مسئولین و همراهی مردم با مسئولین است افزود: تلاشهای لازم در خصوص رشد و توسعه شهرستان با اجرای پروژه های مختلف عمرانی و دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حال انجام است.

 🔻وی با بیان اینکه شهرستان چالدران  با داشتن ۱۴۴ کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه  نتوانسته از مزایای مرزنشینی بهره مند شود افزود:در جهت استفاده از مزایای مرز،  مقدمات راه اندازی دو بازارچه در مناطق مرزی  شیخ سیلو و پیر احمد فراهم شده است.

🔻فرماندار  چالدران افزود :در حال حاضر پرونده راه اندازی این بازارچه ها در کمیسیون اقتصادی دولت قرار گرفته که بعد از تایید نهایی در هئیت دولت  وارد فاز اجرایی خواهد شد.

🔻حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام‌جمعه چالدران نیز در این دیدار با بیان اینکه  در شرایط فعلی و با داشتن  مشکلات اقتصادی مردم، مسئولین باید صادقانه و خالصانه و با تمام قدرت به مردم  خدمت کنند افزود: امروز نیازمند تعامل و وحدت در بین مسئولان شهرستان هستیم و به معنای واقعی کلمه برای خدمت به مردم باید دست در دست هم بدهیم.