جلسه بررسی مسائل و مشکلات نان مصرفی در سطح شهرستان به ریاست محمدزاده فرماندار چالدران و اعضای کار گروه آرد و نان این شهرستان برگزار شد.

 ‍ 📅دوشنبه۲۱ مهر ماه ۹۹

✅ جلسه  بررسی مسائل و مشکلات نان مصرفی در سطح شهرستان به  ریاست محمدزاده فرماندار چالدران و اعضای کار گروه آرد و نان این شهرستان  برگزار شد.

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه با تاکید بر اینکه فرمانداری بر نحوه توزیع آرد خام و تزریق به نانوایی ها اشرافیت کامل داشته و در سطح شهرستان با کمبود آرد خام مواجه نیستیم افزود: از عموم مردم درخواست می شود دراین ایام کرونا  با سعه صدر نسبت به تامین نیاز روزمره نان به نانوایی مراجعه کنند.

🔻 محمد زاده با اشاره به اینکه درخصوص تامین آرد هیچ گونه مشکلی وجود ندارد افزود. در جهت رفع مشکل موجود به مقدار قابل توجهی آرد به نانوایان چالدران اختصاص داده شده است .

🔻وی همچنین با تاکید بر جدیت  بازرسین اتاق اصناف و صنعت ،معدن و تجارت شهرستان به موضوع استمرار نظارت بر فعالیت نانوایی ها اعلام کرد نیاز نانوائی ها به آرد خام جهت پاسخ روزمره به تقاضای مردم را تامین خواهیم کرد.

🔻 محمدزاده با اشاره به وجود شایعات مربوط به کمبود نان در شهرستان گفت:  در وضع فعلے هیچ گونه کمبود آرد و نان در شهرستان نداریم که وجود چنین  شایعات و جو روانے ایجاد شده  موجب هجوم مردم به نانوائیها شده وطبیعتا این مسئله درخواست کاذب نان را افزایش داده است.