✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان چالدران و تعدادی از اعضای شورای اداری این شهرستان مسائل و مشکلات روستاهای چخور کند و بز قلعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت


📅سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰


✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان  چالدران و تعدادی از اعضای شورای اداری این شهرستان مسائل و مشکلات روستاهای چخور کند و بز قلعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
🔻فرماندار چالدران در این دیدار با اعلام اینکه یکی از مشکلات عمده این روستاها نامناسب بودن راه ارتباطی این روستاها با مرکز شهرستان است افزود :امسال تلاش می شود با جذب اعتبارات لازم  قسمتی از راه منتهی به این ۲ روستا ساماندهی شود.

🔻  محمد زاده همچنین  با اشاره اینکه اهالی این ۲ روستا   از نعمت گاز طبیعی بهره مند نیستند افزود :بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده با حضور مشاوران شرکت گاز استان  مطالعات اجرایی گاز رسانی به این روستاها امسال انجام خواهد گرفت.

🔻 در ادامه این جلسه اهالی روستا به بیان برخی مشکلات از جمله  نبودخانه بهداشت ،اینترنت، عدم بهره مندی از مزایای کارت مرزنشینی ، مشکل آرد خام ونفت سفید ، طرحهای   آبخیزداری ،و موضوع منبع آب روستا پرداختند و خواستار رسیدگی به این مشکلات شدند.