اولین جلسه ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان چالدران برگزار شد

اولین جلسه ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان چالدران برگزار شد

 اولین جلسه ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان چالدران به ریاست نادر یوسف زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار چالدران درمحل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻معاون فرماندار چالدران در این جلسه ضمن گزارش اجمالی از تسهیلات و اقدامات حمایتی دستگاه های اجرایی استان و تصمیمات ملی در حوزه های مختلف متعاقب شیوع ویروس کرونا در کشور ، بر ارائه گزارشات آماری از جامعه هدف دستگاه های اجرایی که مشمولین بسته های حمایتی بالادستی بوده و از تسهیلات حمایتی ابلاغی در سطح ملی برخوردار  شده اند از سوی دستگاه های متولی شهرستان تاکید نمودند.

🔻 یوسف زاده در بخش دیگر سخنان خود از عملکرد حمایتی نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی سطح شهرستان چالدران که برای شناسایی و تامین و توزیع بسته های معیشتی مشارکت نموده و تلاش کردند تقدیر و تشکر نمودند.

🔻معاون فرماندار چالدران در ادامه از اعضای ستاد پشتیبانی کمک های مومنانه شهرستان خواستند تا ضمن ارائه گزارشات از اقدامات حمایتی در خصوص توزیع بسته های معیشتی ، نسبت به شناسائی و ارائه مشخصات آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا برای جمع بندی و تهیه لیست واحد و نظام مند در راستای رعایت عدالت توزیعی و پرهیز از موازی کاری جهت توزیع بسته های معیشتی اقدام نمایند.