✅محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران به منظور رصد شرایط بازار از لحاظ چگونگی عرضه، نظارت بر قیمت کالاها از چند واحد صنفی در شهر چالدران بازدید کرد.

محمد رضا عبدالله نژاد  فرماندار شهرستان چالدران به همراه جمعی از اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان به منظور رصد شرایط بازار از لحاظ چگونگی عرضه، نظارت بر قیمت کالاها  از چند واحد صنفی در شهر چالدران بازدید کرد.

🔻 فرماندار چالدران در جریان این بازدیدهابا بیان اینکه  در راستای صیانت از وضعیت بازار بازرسی ها‌ در سطح شهرستان تشدید  شده است افزود :اکیپ‌های مختلفی از حوزه‌های متفاوت مشغول بازرسی هستند که اگر احتکاری صورت گرفته بود کشف و با احتکار کننده برخورد لازم انجام شود.

🔻عبدالله نژاد با بیان اینکه  در همین راستا توسط ستاد تنظیم  بازار شهرستان 1مورد گران فروشی در عرضه تخم مرغ و یک مورد احتکار روغن  کشف و ضبط شده است افزود :امروز نیاز است که کالای اساسی به مقدار نیاز در بازار وجود داشته باشد تا مردم در آرامش مایحتاج زندگی شان را تامین کنند.

🔻وی با تاکید بر خورد جدی با متخلفان در حوزه بازار اظهار داشت: قطعا با احتکار کنندگان و افرادی که به هر نحوی موجب بهم ریختگی بازار می‌شوند برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

🔻 عبدالله نژاد با بیان اینکه  به جهت تامین کالا در بازار هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و بر اساس بازدیدهای به عمل آمده از اصناف چالدران کالاهای اساسی در مغازه ها موجود است افزود :  از مردم عزیز تقاضا می شود که از هرگونه تقاضای هیجانی پرهیز شود چرا که حضور آنها به صورت متراکم جهت خرید کالا هم باعث میشود بعضی از افراد سودجو سواستفاده کنند و در بازار قیمت های کاذبی را به آنها اعلام شود .

🔻 نماینده عالی دولت در چالدران ضمن تقدیر از برخی از اصناف چالدران در خصوص تامین  کالاهای اساسی و رعایت حال شهروندان بر ادامه این کار تاکید کرد و گفت : امروزه در چنین شرایط خاص باید اصناف رعایت حال اقشار کم درآمد شهرستان را داشته باشند .

پنجشنبه ٢٢ اردیبهشت ١٤٠١