✅ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و اعضاء این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


📅 پنجشنبه ۲۲ آبان ماه ۹۹

✅ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چالدران با  حضور محمد زاده فرماندار چالدران و اعضاء این ستاد  در محل سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار شد.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه با اعلام اینکه این روزها قیمت برخی از کالاهای اساسی توسط سودجویان افزایش می یاید افزود :در این خصوص اداره صنعت ،معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان  باید نظارت لازم را داشته باشند .

🔻محمد زاده با بیان اینکه در جهت تنظیم بازار  ۲۵ تن برنج و ۱۶ تن مرغ منجمد به قیمت تعاونی برنامه ریزی شده در این شهرستان توزیع شود افزود : هماهنگی  لازم در خصوص توزیع سایر اقلام‌ منجمله روغن‌نباتی انجام گرفته است.

🔻 وی همچنین به وضعیت نانوایی های شهرستان چالدران نیز اشاره کرد و گفت : تا کنون بیش از ۳۰تن  آرد مازاد بر سهمیه به نانوایی های چالدران تزریق شده و برنامه ریزی شده تا در صورت لزوم آرد مازاد بر سهمیه به اندازه نیاز شهرستان  تامین و به نانوایان اختصاص داده شود.

🔻بررسی قیمت گوشت قرمز و میوه ،بررسی وضیعت توزیع  نهاده های دامی و کشاورزی توسط جهاد کشاورزی و تعاون روستایی  شهرستان از جمله دیگر موارد بحث شده در این جلسه بود.