‍ ✅مسائل و مشکلات مردم شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار چالدران ، مهندس بابایی مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان و جمعی از معاونین این اداره کل در حوزه صنعت ،معدن و تجارت در قالب دیدار چهر

 ‍ ✅مسائل و مشکلات مردم شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار چالدران ، مهندس بابایی مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان و جمعی از معاونین این اداره کل  در حوزه صنعت ،معدن و تجارت  در قالب دیدار چهره به چهره  با مردم این شهرستان  در محل سالن اجتماعات فرمانداری چالدران مورد بحث و بررسی  قرار گرفت .

🔻فرماندار چالدران در این جلسه با بیان اینکه رفع مشکلات مردم منطقه یکی از اولویتهای اساسی فرمانداری و دستگاههای اجرایی شهرستان است افزود :بر این اساس  با هماهنگی های به عمل آمده با مقامات استانی مشکلات مردم در قالب دیدار چهره به چهره با حضور مدیران کل انجام می گیرد .

🔻محمد زاده با بیان اینکه در قالب اجرای  این برنامه مشکلات مردم از نزدیک با مسئولین استانی و شهرستانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد افزود :تلاش می شود ضمن پایبندی به قوانین مشکلات مطرح شده در کمترین زمان بر طرف شود .

🔻وی گفت :در قالب این طرح در روزهای آتی با حضور تعداد دیگری از مدیران کل در این شهرستان دیدار های چهره به چهره برگزار خواهد شد.

🔻 مهندس بابایی مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان نیز در این دیدار با بیان اینکه در جهت رسیدگی به مشکلات مردم منطقه با جمعی از معاونین خود در شهرستان چالدران حضور یافته است افزود:در قالب این دیدار مشکلات مراجعه کنندگان عزیز این شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد که در صورت نداشتن موانع قانونی در حداقل زمان ممکن مشکلات مطرح شده برطرف خواهد شد.