پیام صادره از سوی محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز سال 99 و عید باستانی نوروز :

پیام صادره از سوی محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز سال 99 و عید باستانی نوروز :

 پیام صادره از سوی محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران به مناسبت آغاز سال 99 و عید باستانی نوروز :

بسم الله الرحمن ارحیم

💢مردم شریف شهرستان چالدران ، سال 99 را در حالی آغاز می کنیم که متاسفانه این روزها شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان هستیم . ویروسی که با آمدنش آن شوروشعف و فرهنگ مهمان نوازی که در بین ایرانیان و خصوصا مردم نجیب چالدران زبانزد بود به حاشیه رانده شد و ناخواسته ما را وادار کرد تا در جهت حفظ سلامت عموم مردم از دید و بازدید صرفنظر نماییم.
💢 چنانچه میدانیم یکی از  مهمترین اولویتها و برنامه دولت تدبیر و امید همواره حفظ سلامت شهروندان بوده است و در این راستا در جهت مهار شیوع ویروس کرونا به ناچار در فعالیت برخی صنوف محدودیتهایی اعمال گردید که موجب فشار اقتصادی مضاعف به  مالکین این صنوف شد.اما همین تصمیمات و همراهی شما مردم شریف باعث شد که در شهرستان چالدران علیرغم تمام کمبودها، دیرتر از شهرستانهای دارای امکانات ، شهروند مبتلا مشاهده گردد که امیدوارم در سایه عنایت خداوند متعال و دعای شما خوبان در اسرع وقت بهبود یافته و به آغوش خانواده بازگردند.

💢 بر خود فرض میدانم از  همراهی تمام مردم خوب چالدران ، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان و پرسنل شریف آنها،اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و  ودهیاران گرامی ، ستادهای مردمی و فعالان حوزه های مختلف ، رسانه ها ، اصناف وبازاریان  ودیگر اقشار در اجرای این تصمیم ها مارا یاری نموده و همراهمان هستند تقدیر و تشکر نمایم.

💢به حول وقوه الهی اطمینان دارم در سال جدید با تداوم همراهی و همدلی مردم عزیز وتلاش جامعه پزشکی وکادردرمانی وبهداشتی از این بحران نیز با سربلندی عبور وجشن مهار ویروس کرونا را برگزار خواهیم کرد.

💢در پایان با تبریک و تهنیت فرا رسیدن سال 1399 بر همگان از خداوند منان سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای هموطنان به ویژه مردم عزیز شهرستان چالدران مسئلت دارم  و امیدوارم سالی باشد که درآن به جای درد و رنج بیماری شاهد سلامتی ، آسودگی و بهره مندی از نعمت های بیشمار الهی وامید و نشاط در جامعه  باشیم.

حسن محمدزاده – فرماندار شهرستان چالدران