فرماندار شهرستان چالدران با صدور پیامی فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت.

[📅فرماندار شهرستان چالدران با صدور پیامی فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران ،در متن این پیام آمده است:

🔻معلمی هنر است، هنر آموختن آموزه‌ها که تجلی آن با تلاش‌های بی‌وقفه بزرگانی چون استاد شهید مرتضی مطهری  بعنوان نماد عینی این تفکر ارزشمند دربارور نمودن استعدادهای متعالی این مرز و بوم تا ابد نمایان می باشد.

🔻 معلمان بزرگوارانه در این روزهای درگیری با ویروس کرونا، همچون مدافعان سلامت در عرصه آموزشی مشغول فعالیت هستند و حتی بسیاری از معلمان قبل از ابلاغ دستورالعملهای بهداشتی دوران کرونا بصورت داوطلبانه اقدام به دایر کردن کلاس در فضای مجازی  کرده بودند که مؤید تعهد کاری و قداست شغل معلمی است.

🔻 امید آنکه تمامی معلمین عزیز در مسیری که این شهید بزرگوار ترسیم نموده است گام نهاده و در احیای تفکر اصیل منطبق با نیاز روز جامعه و فرهنگ ایرانی و اسلامی در حال نقش آفرینی باشند .

🔻 اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تمامی معلمین والامقام این مرز و بوم، این روز بزرگ را به تمامی معلمین گرانقدر و اساتید فرهیخته حوزه و دانشگاه  شهرستان چالدران تبریک عرض نموده و توفیق روز افزونشان را در راه اعتلای آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همگام با سیاستهای دولت تدبیر و امید از درگاه ایزد منان خواستارم.

حسن محمدزاده
فرماندار شهرستان چالدران