‍ ✅ جلسه بررسی مسائل و آسیب های اجتماعی به ریاست سید مهدی ابراهیم زاده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان چالدران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

✅  جلسه بررسی مسائل و آسیب های اجتماعی به ریاست سید مهدی ابراهیم زاده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان چالدران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.  

🔻 معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در این جلسه با بیان اینکه افزایش سن ازدواج ، افزایش آمار طلاق و بالا رفتن آمار اعتیاد بویژه در بین بانوان از جمله مشکلات جامعه است بیان کرد امیدواریم تشکیل کارگروه فرصتی برای آسیب شناسی گذشته و مسئله شناسی امروز در حوزه زنان و خانواده باشد.

🔻ابراهیم زاده اظهار داشت : در جامعه امروز آسیب های جدیدی را متوجه بانوان کرده که نیازمند برنامه ها و استراتژی جدیدی هستیم تا آسیب های این حوزه شناسایی و با همه امکانات برای رفع آنها تلاش کنیم.

🔻در ادامه این جلسه جناب سرهنگ حضرتی مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهدا بیان کرد : دشمنان اسلام امروز در جهت رسیدن به اهداف شوم خود بنیان خانواده را در نظر گرفته است افزود: تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان باید با تدابیر برنامه‌های لازم توطئه‌های این دشمنان را خنثی کنند .

🔻حجت السلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه چالدران با بیان اینکه قرارگاه حضرت جوادالائمه ( ع ) در جهت مقابله با آسیب های اجتماعی از سوی سپاه راه اندازی شده است افزود : تمامی دستگاههای اجرایی باید در جهت رسیدن به اهداف این قرارگاه همکاریهای لازم را انجام دهند.  

سه شنبه  31 خرداد  1401