✅ با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و آقای رحمتی نماینده مردم شریف شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات پروژه بهسازی و آسفالت ریزی راه ارتباطی روستای مزرعه - شا

‍ 📅پنجشنبه ۱۹ تیر ماه ۹۹

✅ با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و آقای رحمتی نماینده مردم شریف شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات پروژه بهسازی و آسفالت ریزی راه ارتباطی روستای مزرعه - شاه گلن در جریان بازدید میدانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔻فرماندار چالدران در این بازدید با اشاره به اینکه عملیات بهسازی و آسفالت ریزی این جاده در سال ۹۷ بطول ۱۱ کیلومتر با نظارت اداره راه و شهرسازی استان توسط پیمانکار بخش خصوصی شروع شد افزود: تاکنون عملیات بهسازی و آسفالت ریزی ۳/۵ کیلومتر از این محور به اتمام رسیده است .

🔻محمد زاده با بیان اینکه برای اجرای این پروژه ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی اختصاص داده شده بود افزود: همچنین در جهت ساخت پل بر روی رودخانه موجود در این محور نیز ۱۵ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است .

🔻وی با تاکید بر اینکه پیگیریهای لازم جهت تداوم این پروژه با مدیران استانی انجام گرفته است افزود : امید میرود در آینده نزدیک‌ شاهد شروع فعالیت مجدد این‌پروژه باشیم.

🔻 نماینده مردم شهرستانهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید با بیان اینکه اتمام پروژه محور جاده شاه گلن به طرف مزرعه یکی از خواسته های اصلی مردم این شهرستان است افزود: بعد از شناسایی مشکلات موجود در این پروژه رایزنی لازم با مقامات استانی جهت تداوم عملیات اجرایی پروژه انجام خواهد گرفت.

🔻 آقای رحمتی با بیان اینکه محدوده روستای شاه گلن به طرف مزرعه به دلیل داشتن شرایط خاص آب و هوایی و جاذبه طبیعی فراوان یکی از مناطق سرسبز و گردشگری منطقه است افزود: با اتمام این پروژه ، منطقه به یکی از مناطق گردشگری شهرستان تبدیل خواهد شد.