✅کمیته برنامه ریزی شهرستان چالدران با موضوع اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به ریاست محمدزاده فرماندار و با حضور مسئولین برخی از دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

📅سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

✅کمیته برنامه ریزی شهرستان چالدران با موضوع اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به ریاست محمدزاده فرماندار و با حضور مسئولین برخی از  دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری  برگزار شد.

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه از اختصاص بیش از ۴۰ میلیارد ریال  اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای فاقد دهیاری و عشایری این شهرستان خبر داد و گفت :این میزان اعتبار در بخش تامین آب شرب روستایی، بهبود عبور و مرور معابر عمومی روستا ها و اجرای طرحهای عمران عشایری هزینه خواهد شد.

🔻محمدزاده با بیان اینکه توجه به روستاها و رسیدگی به مشکلات و مسائل روستانشینان از جمله برنامه های  اولویت  دار فرمانداری شهرستان است افزود: بزودی  فعالیت اجرایی طرحهای عمرانی در این روستاها با نظارت مستقیم بخشداران آغاز خواهد شد.

🔻وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در شهرستان در راستای مشارکت در طرحهای محرومیت زدائی در روستاهای فاقد دهیاری چالدران افزود: به منظور فعالیت بیشتر و گسترده‌تر در این مناطق، انتظار می‌رود بنیاد علوی  نیز به‌صورت مشارکتی در ساخت این طرح‌‌ها با جدیت بیشتر با دستگاههای اجرایی شهرستان  همکاری های لازم را انجام دهد.