✅ با حضور محمد زاده فرماندار چالدران و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان مسائل و مشکلات روستای بابالو در قالب بازدید از این روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

📅پنج شنبه ۲۰ شهریور ماه ۹۹

✅ با حضور محمد زاده فرماندار چالدران  و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان مسائل و مشکلات روستای بابالو در قالب بازدید از این روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔻فرماندار چالدران در این بازدید با اشاره به اینکه‌از سال ۹۵ عملیات گاز رسانی به این روستا کلنگ زنی شده بود افزود. متاسفانه با گذشت چند  سال از کلنگ زنی این طرح هیچ اقدامی صورت نگرفته بود .

🔻محمد زاده با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای چالدران را یکی از اولویت های اصلی فرمانداری شهرستان عنوان کرد و گفت : به دنبال پیگیریهای به عمل آمده  با شرکت گاز استان عملیات گازرسانی به روستاهای چالدران شروع شده است .

🔻وی گفت: در حال حاضر در۲۹ روستای این شهرستان عملیات گاز رسانی درحال انجام است که تا پایان مهر ماه سالجاری گاز رسانی به ۷ روستای این شهرستان انجام خواهد گرفت.

🔻بررسی مشکل راه روستا ،اجرای طرح هادی و جلوگیری از نحوه هدر رفت آب کشاورزی در این روستا از جمله دیگر مسائلی بود که فرماندار چالدران بعد از بازدید بر حل آنان تاکید کرد.