✅‌دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان چالدران با مدیر عامل شرکت صنعتی مینو راهکارهای سرمایه گذاری این شرکت در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

📅 چهارشنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹

✅‌دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان چالدران با مدیر عامل شرکت صنعتی مینو راهکارهای سرمایه گذاری این شرکت در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

🔻فرماندار چالدران در این نشست با اشاره به اینکه شهرستان چالدران به لحاظ داشتن شرایط خاص در زمینه کشاورزی ، دامداری ،گردشگری ومعادن جزء شهرستانهای مهم استان آذربایجان غربی است، افزود : امسال در جهت استفاده از این ظرفیت و پتانسیل ها جمعی از سرمایه گذاران  بخش خصوص متقاضی سرمایه گذاری در این شهرستان شده اند.

🔻 محمد زاده همچنین با بیان اینکه مقدمات اولیه  راه اندازی تعدادی از طرحهای سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم شده است افزود : فرمانداری شهرستان چالدران در جهت هموار ساختن مسیر سرمایه گذاری در شهرستان  با همکاری دستگاهای اجرایی آماده هر گونه مساعدت به سرمایه گذاران بخش خصوصی است .

🔻وی با اعلام اینکه شهرستان چالدران از لحاظ صنعت در سطح استان در ردیف آخر قرار گرفته است افزود : تلاش می شود با ایجاد شهرک صنعتی جدید و رفع مشکلات موانع تولیدی واحدهای راکد تولیدی شهرستان به چرخه فعالیت و تولید باز گردند.

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین به وضیعت  راه اندازی ۲ بازارچه مرزی در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: تمامی کارهای راه اندازی این ۲ بازارچه در مرحله شهرستانی و استانی به اتمام رسیده و در حال حاضر جهت تایید نهایی در دستور کار کمیسیون اقتصادی دولت  قرار گرفته است .

🔻عباسیان فر مدیر عامل شرکت مینو نیز در این نشست با اعلام اینکه این شرکت در بخش مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی در سطح کشور فعالیتهای خود را انجام می دهد افزود: این شرکت آمادگی خود را جهت سرمایه گذاری در این شهرستان اعلام می دارد .

🔻 در دامه این نشست از تعدادی از واحدهای راکد تولیدی شهرستان برای بررسی موضوع  سرمایه گذاری بازدید  شد.