جلسه شورای فرهنگ عمومی  چالدران با حضور محمد رضاعبدالله نژاد فرماندارشهرستان با محوریت تحقق شعار سال ، تبادل و ارائه نظر در خصوص اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب و پیگیری مصوبات قبلی برگزار شد.

 ✅  جلسه شورای فرهنگ عمومی  چالدران با  حضور  محمد رضاعبدالله نژاد فرماندارشهرستان ؛حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده امام جمعه چالدران و اعضای این شورا در دفتر امام جمعه چالدران با محوریت تحقق شعار سال ، تبادل و ارائه نظر در خصوص اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب و پیگیری مصوبات قبلی برگزار شد.

 🔻  فرماندار چالدران در این جلسه با  اشاره به اهمیت تبیین و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: این موضوع را جزء رسالت‌های خود دانسته و در تحقق آن برنامه ریزی های لازم را داشته باشیم .

🔻عبدالله نژادبا بیان اینکه در زمینه گام دوم انقلاب نیازمند  نقشه های لازم باید طراحی شود افزود:  اعضای شورای فرهنگ عمومی باید  اقدامات  لازم را در دستور کار قرار دهند

🔻امام جمعه چالدران نیز در این جلسه با اشاره به شعار سال  از سوی مقام معظم رهبری بر تحقق این شعار تاکید کرد و گفت: تحقق  شعار سال  نیازمند عزم جدی همه مردم و مسئولان است.

برگزاری کلاسهای توجیهی قبل و بعد از ازدواج زوجین توسط ادارات بهزیستی، کمیته امداد،  بهداشت  ودرمان ،ارائه عملکرد دستاوردهای دستگاههای اجرای در فضای مجازی و حقیقی ،اجرای باشکوه تر مراسمات هر اداره به فراخور وظیفه سازمانی از جمله دیگر بحث های مطرح شده در این جلسه بود.

سه شنبه ٧ تیر ماه ١٤٠١