✅مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در محل فرمانداری چالدران با محمدزاده فرماندارشهرستان چالدران دیدار و درخصوص حوزه کار .تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به بحث و گفتگو پرداختن


📆سه شنبه ۲ آذر ماه ۱۴۰۰

✅مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در محل فرمانداری چالدران با محمدزاده فرماندارشهرستان چالدران دیدار و درخصوص حوزه کار .تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند .

🔻 فرماندار چالدران در این دیدار با بیان اینکه  امروز مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری و دولتمردان و تمام مسوولان نظام مساله اشتغال و بیکاری جوانان است و باید از تمام ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری موجود استفاده کنیم.

🔻محمدزاده با بیان اینکه درجهت ایجاد اشتغال درقالب پرداخت تسهیلات اقداماتی در دست اجراست افزود : با حمایت مدیران ارشد استان در حوزه اشتغال می توان گام های اساسی برداریم .

🔻مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه با اعلام اینکه این اداره کل در طول سالجاری از محل اعتبارات  مشاغل خانگی بیش از ۲۹  میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است افزود: با پرداخت این میزان تسهیلات  زمینه اشتغال ۱هزار ۶۱۹ نفر دراستان فراهم شده است.