✅ جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا با هدف بررسی آخرین عملکرد ادارات مسئول در مقابله با بیماری کرونا، اقدامات انجام شده درخصوص تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در شهرستان، به ریاست محمد زاده فرماندار چالدران و

 ‍ 📅چهار شنبه ۲۳ مهر ماه ۹۹

✅ جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا با هدف بررسی  آخرین عملکرد ادارات مسئول در مقابله با بیماری کرونا، اقدامات انجام شده درخصوص تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در شهرستان، به ریاست محمد زاده فرماندار چالدران و اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

🔻فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه  با بیان این که جلسات ستاد مدیریت کرونا در دو بخش پایش اقدامات انجام شده و ابلاغ دستورالعمل ها برگزار می شود افزود:   تمام ادارات و نهادها، دستگاه های اجرایی، اصناف و به ویژه کادر بهداشت و درمان و سایر مسئولین در مدیریت بیماری کرونا باید تلاشهای لازم را در خصوص مدیریت این بیماری انجام دهند.

🔻 محمد زاده با بیان اینکه  در حال حاضر شهرستان چالدران به لحاظ ابتلاء به بیماری کرونا در سطح استان در وضیعت  قرمز قرار گرفته است افزود :جهت مدیریت و پیشگیری و مبارزه با این بیماری  همدلی و همکاری مردم با مسئولین ستاد مدیریت بیماری کرونا در چالدران بسیار ضروری است .

🔻وی به اجرای برخی محدویت ها از جمله تعطیلی قلیان سرا ها ،قهوه خانه ،میدان دواب ،پارکها  در خصوص پیشگیری با این نوع بیماری در چالدران اشاره کرد و گفت: در صورت نیاز زمان  این محدویت ها  افزایش خواهد یافت.

🔻 وی همچنین بر استفاده از ماسک در تمامی اماکن عمومی و ادارات تاکید کرد و گفت :بر اساس دستور العمل صادر شده از سوی  ستاد  پیشگیری و مدیریت  کرونایی کشور استفاده از ماسک  در تمامی ادارات توسط کارمندان الزامی بوده و از  ورود افراد بدون ماسک به ادارات  خود داری خواهد شد.