✅محمد زاده فرماندارشهرستان به صورت سرزده از چند واحد نانوایی این شهرستان بازدید کرد.

 ‍ 📅دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰


✅محمد زاده فرماندارشهرستان  به صورت سرزده از چند واحد نانوایی این شهرستان بازدید کرد.

🔻فرماندار چالدران در جریان بازدید از واحدهای نانوایی شهرستان با اشاره اینکه هیچ گونه مشکلی در تامین آرد شهرستان وجود ندارد افزود :در حال حاضر عمده مشکل موجود تامین نان در شهرستان عرضه خارج از شبکه و کم فروشی از سوی برخی نانوایان است.

🔻 محمد زاده با بیان اینکه امروز به دنبال بازدید سر زده از چند واحد نانوایی متاسفانه شاهد چنین حرکات از سوی متصدیان ۲ واحد نانوایی بودیم افزود : متصدیان این نانوایان  نان ها را در خودرو بارگیری کرده و قصد توزیع خارج از شبکه را داشتند .

🔻وی با اعلام اینکه بر اساس قانون هر گونه کم فروشی و توزیع خارج از شبکه نان از سوی نانوایان تخلف محسوب می شود افزود :امروز این ۲ نانوایی در سطح شهرستان پلمپ و جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند .

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان با اعلام اینکه بازرسین ادارات متولی بایستی بصورت مستمر عملکرد واحدهای خدماتی را تحت نظر داشته باشند افزود: از مردم انتظار داریم  با بردباری و در این ایام کرونا با  رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام به تامین نان خود کنند.

🔻فرماندار چالدران همچنین خاطر نشان کرد :با  تأمین آرد ویژه در جهت رفع مشکل تامین نان  مردم شهرستان، دو واحد نانوایی در سطح شهر چالدران به صورت ۲ شیفتی اقدام به پخت نان می کنند .

🔻محمد زاده  با اشاره به افزایش بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی، بیان کرد: شهروندان می‌توانند گران فروشی یا هرگونه تخلف در واحدهای نانوایی را به شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا فورا رسیدگی لازم انجام شود.