✅با حضور محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران و پوررسول رئیس کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان چالدران به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کودکان برگزیده کانون چالدران در مسابقه بین المللی نقاشی کودکان ا

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰

✅با حضور محمدزاده فرماندار شهرستان  چالدران و پوررسول رئیس کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان چالدران به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کودکان برگزیده کانون چالدران در مسابقه بین المللی نقاشی کودکان ایران ، تجلیل به عمل آمد.

🔻مسابقه بین المللی نقاشی کودکان ایران که با موضوع «دست های پاک ،  نجات بخش زندگی» و با هدف آموزش شیوه های صحیح مواجهه با بیماری های واگیردار ، بین کودکان 27 کشور از پنج قاره جهان برگزار شده بود، از میان حدود 9 هزار اثر برندگان خود را معرفی کرد که سهم کودکان چالدرانی در این بین کسب سه دیپلم افتخار و نشان نقره ای جشنواره بود.

🔻بر این اساس خانم ها: هدیه آقا نژاد ، حنانه عشقی و محیا پور رسول موفق به دریافت نشان های نقره ای و دیپلم افتخار این جشنواره شدند.

🔻فرماندار چالدران در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه، ضمن تقدیر از زحمات خالصانه  مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، اظهار امیدواری کرد که کودکان و نوجوانان بتوانند با تلاشهای خود افتخارات بیشتری را برای شهر و کشورمان در مجامع بین المللی کسب نمایند.