✅ برگزاری جلسه مقدماتی تاسیس اولین شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان چالدران در استان بر مبنای تفاهم‌نامه فی مابین وزارت کشور و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

📅یکشنبه ۲۷ مهر ماه ۹۹

✅ برگزاری جلسه مقدماتی تاسیس اولین شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان چالدران در استان بر مبنای تفاهم‌نامه فی مابین  وزارت کشور و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

🔻 فرماندار چالدران در جلسه هماهنگی  تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان با اعلام این خبر گفت : این تعاونی با هدف  بسترسازی مناسب جهت  ورود علاقمندان و سرمایه گذاران شهرستان به بخش های مختلف عمرانی و خدماتی بر محور قانون تشکیل می شود.

🔻محمد زاده عمده فعالیت های این تعاونی را در زمینه های مختلف  برشمرد و گفت: شهرستان چالدران به جهت داشتن ظرفیت بالا در اغلب بخش ها می تواند به عنوان الگو در استان و حتی کشور مطرح شود.

🔻 وی داشتن ۱۴۴ کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه ، برخورداری از پتانسیل  نمونه گردشگری وو داشتن آب و هوای خاص را از جمله ظرفیتهای مهم شهرستان عنوان کرد و گفت :در جهت بهره مندی از این ظرفیتها نیازمند داشتن برنامه خاص است .

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین گفت :انتظار می رود با استقبال خوب مردم تعداد بیشتری عضو این شرکت تعاونی شوند تا این شرکت با توجه به پشتوانه قوی خود بتواند  قدمهای خوبی برای توسعه شهرستان برداشته و به عنوان یک شرکت تعاونی موفق عمل کند.