به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان چالدران؛صبح امروز ، همزمان با ۷ مهر روزآتش نشان و خدمات ایمنی، فرماندار شهرستان چالدران با حضور در پایگاه آتش نشانی شهر ستان ضمن دیدار و گفتگو با آتشنشانان این ش

 📅 دوشنبه ۷ مهر ماه ۹۹

✅به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان چالدران؛صبح امروز ، همزمان با ۷ مهر روزآتش نشان و خدمات ایمنی،  فرماندار شهرستان چالدران با حضور در پایگاه آتش نشانی شهر ستان ضمن دیدار و گفتگو با آتشنشانان این شهر ستان از تلاش ها و زحمات آنان قدردانی کرد.


🔻محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران ایثار آتش نشانان را ستودنی دانست و اظهار داشت: تلاش های ارزنده آتش نشانان که در بزنگاه های حوادث به کمک و یاری مردم می شتابند جای قدردانی دارد.

🔻محمد زاده در دیدار با آتش نشانان شهرستان چالدران ضمن تبریک به مناسبت روز آتش نشان با اشاره به اینکه مردم همواره قدردان تلاش، زحمات و از جان گذشتگی آتش‌نشانان می‌باشند، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بهره‌مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث به نجات جان شهروندان در شرایط سخت می‌پردازد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

🔻وی نقش آتش نشانان در آرامش، ایمنی و امنیت شهروندان و جامعه را مهم ارزیابی کرد و گفت: شغل آتش نشانی جزو مشاغل سخت اما عشق آفرین است.

🔻 در ادامه  این مراسم جمعی از آتش نشانان به بیان مسائل و مشکلات حوزه آتش نشانی شهرستان از جمله نبود خودروی پیش رو آتش نشانی ،  نبود خودروی آتش نشانی با مخزن بزرگ ،نبود شیر برداشت آب  در مناطق روستایی برای تامین به موقع آب جهت اطفاء حریق در روستاها پرداختند و خواستار رسیدگی به این مشکلات شدند.