محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران با حضور در مسجد روستای قرنقو مسائل و مشکلات این روستا را مورد بررسی قرار دادند.

 محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه ، معاونین فرماندار،حجت الاسلام واحدی فرد رئیس دادگستری ، سرهنگ گلوانی فرمانده انتظامی چالدران با حضور در مسجد روستای قرنقو  مسائل و مشکلات این روستا را مورد بحث و بررسی قرار داد.

🔻فرماندار چالدران در این بازدید با بیان اینکه روستای قرنقو یکی از روستاهای پرجمیعت چالدران است افزود:از زمان حضور در شهرستان چالدران 3مورد از روستای قرنقو در جهت رسیدگی به مشکلات مردم بازدید شده است .

🔻عبدالله نژاد با بیان اینکه موضوع نیمه تمام ماندن عملیات اجرایی طرح آبیاری تحت فشار پایاب سد بابا احمد یکی از مشکلات اصلی مردم  روستای قرنقو و روستاهای  اطراف این سد خاکی است افزود :به دنبال سفر استاندار آذربایجان غربی به چالدران اتمام عملیات اجرایی طرح آبیاری تحت فشار پایاب سد بابا احمد جزء مصوبات این سفر است که امسال عملیات اجرایی آن به اتمام خواهد رسید.

🔻 وی همچنین به نیمه تمام ماندن سالن ورزشی چند منظوره  روستای قرنقو نیز اشاره کرد و گفت : امسال با تخصیص اعتبارات لازم این سالن ورزشی سرپوشیده به اتمام خواهد رسید .

🔻در پایان این دیدار جمعی از اهالی روستا به بیان مشکلات از  جمله کم بودن سهمیه آرد روستا ،نیمه تمام ماندن طرح گردشگری آبشار شرشر و طرح هادی روستا پرداختند و خواستار رسیدگی به این مشکلات شدند.

دوشنبه ٢٢ فروردین ١٤٠١