‍ ‍ تقدیر فرماندار از حضور با شکوه مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان چالدران در راهپیمایی روز جهانی قدس

‍ ‍ تقدیر فرماندار  از حضور با شکوه مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان چالدران در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چالدران  محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان طی پیامی از حضور با شکوه و حماسی مردم انقلابی و شهید پرور این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد.

 متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فریاد انزجار شما ملت بیدار دل و آزادی‌خواه، از جنایات و زورگویی‌های رژیم غاصب صهیونیستی لرزه بر اندام پوشالی نظام پلید سلطه انداخت و بار دیگر، جلوه‌ای از اتحاد ناگسستنی را در مقابل چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند.

حضور پرشور و شعور مردم انقلابی  و شهیدپرور شهرستان چالدران در راهپیمایی روز جهانی قدس با ندای آزادی قدس شریف و مسجدالاقصی برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ایران اسلامی ورق زد و ابهت نظام جمهوری اسلامی ایران و میثاق مردم با آرمانهای مردم مظلوم فلسطین،  امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی را به جهانیان ثابت نمود.

اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال و افتخار و سربلندی به وجود مردمی هوشیار و غیرتمند از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و حضور شما مردم آگاه و با بصیرت در راهپیمایی روز جهانی قدس از خلق حماسه‌ای دیگر در اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین که تمامی یاوه‌گویی و سیاه‌نمایی‌های رژیم صهیونیستی و رسانه‌های اجیر شده آن‌ها را نقش بر آب ساختید، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند منان توفیق روز افزون شما مردم عزیز در رشد و توسعه همه جانبه شهرستان چالدران آزادی قدس شریف و تحقق آرمانهای امت اسلامی   را مسئلت دارم.

محمد رضا عبد الله نژاد
فرماندار شهرستان چالدران