✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان چالدران ،نیک نفس راهبر بنیاد علوی در شمال غرب و تعدادی از مدیران کل و کارشناسان ادارات کل استانی وضیعت اجرایی پروژه های عمرانی مشارکتی بنیاد علوی و دستگاههای اجرا

 📅سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان  چالدران ،نیک نفس راهبر بنیاد علوی در شمال غرب و تعدادی  از مدیران کل و کارشناسان ادارات کل استانی وضیعت  اجرایی پروژه های عمرانی مشارکتی بنیاد علوی و دستگاههای اجرایی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه  با اشاره به اینکه شهرستان چالدران  جزء شهرستانهای  تحت پوشش طرح پیشرفت آبادانی بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی  است افزود: همکاری فیمابین ادارات دولتی و بنیاد علوی قطعا موجبات توسعه چالدران را فراهم خواهد نمود.

🔻 محمد زاده با بیان اینکه  بنیاد علوی با بیش از۱۰ دستگاه اجرایی شهرستان تفاهم نامه همکاری در خصوص اجرای پروژه های عمرانی عقد قرار کرده است افزود :در خصوص تامین اعتبارات  اجرای پروژه ها ۵۰ درصد آن از سوی بنیاد علوی و ۵۰ درصد دیگر نیز از محل اعتبارات عمرانی دستگاههای اجرای تامین می شود.

🔻وی با بیان اینکه تحقق برنامه‌های بنیاد علوی در چالدران نیازمند همکاری و همدلی دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان با این بنیاد است افزود: انتظار می رود دستگاههای اجرایی شهرستان تلاشهای لازم را در این خصوص داشته باشند .

🔻 نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد:بخش بهسازی و آسفالت ریزی راههای روستایی ،نوسازی و مقاوم سازی مدارس شهری و روستایی، بخش آب و فاضلاب، توسعه فضاهای ورزشی ،طرحهای جهاد کشاورزی ،توسعه فضاهای ورزشی ،احداث خانه های بهداشت روستایی ،تجهیز مراکز درمانی ،کمک به احداث واحد های مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) و طرحهای عمران شهری از جمله محورفعالیت مشارکتی بنیاد علوی با دستگاههای اجرایی شهرستان است.

🔻نیک نفس راهبر بنیاد علوی در شمال غرب کشور نیز در این جلسه با اشاره به اینکه این بنیاد در جهت اجرای پروژه های عمرانی نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است افزود:امسال نیز تلاش می شود اعتبارات جدیدی در جهت تکمیل پروژه های عمرانی اختصاص داده شود.

🔻 در ادامه  اعضای حاضر در جلسه به  بیان روند اجرایی  پروژه ها و مسائل و مشکلات طرحها پرداختند.