✅دیدار و گفتگوی آخوندزاده مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان با محمدزاده فرماندار چالدران در خصوص مسائل و مشکلات حوزه کار آفرینی شهرستان

 📅چهارشنبه ۲ مهر ماه ۹۹

✅دیدار و گفتگوی آخوندزاده مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان با محمدزاده فرماندار چالدران در خصوص مسائل و مشکلات حوزه کار آفرینی  شهرستان

🔻فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه با بیان اینکه شهرستان چالدران از ظرفیت ها و پتانسیل های خاص در حوزه اشتغال زایی بر خوردار است افزود:جهت استفاده از این پتانسیل هانیازمند حمایت مالی دستگاههای متولی است.

🔻محمدزاده با اشاره به اینکه در جریان  سالجاری از سوی بخش خصوصی تعدادی طرح سرمایه گذاری ضمن  برگزاری جلسات متعدد به فرمانداری این شهرستان واصل شده است،افزود: تلاش میشود ضمن رعایت  موارد قانونی با حمایت خاص این طرحها به مرحله اجرا در بیاید.

🔻 آخوندزاده مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان نیز در این نشست از پرداخت تسهیلات کم بهره به اجرای طرحهای اشتغالزایی در روستاهای شهرستان چالدران خبرداد و به طرح های متنوعی اشاره نمودند که طرح یک روستا یک محصول و روستای بدون بیکار از جمله آنها می باشد .

🔻ایشان هنچنین گفت: در خصوص اجرای این طرحها تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات از محل منابع استانی به اجرای هر طرح پرداخت میشود.

🔻در ادامه این جلسه بررسی مسائل و مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در شهرستان چالدران در قالب دیدار چهره به چهره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.