فرماندار چالدران:روز 16 آذر روز تاریخی و ماندگار مبارزه با ظلم و استکبار در اذهان مردم ایران اسلامی است .

فرماندار چالدران:روز 16 آذر روز تاریخی و ماندگار مبارزه با ظلم و استکبار در اذهان مردم ایران اسلامی  است .
به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ در دانشگاه پیام نور با حضور محمدزاده فرماندار چالدران ،مسئولین و دانشجویان این دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ در دانشگاه پیام نور با حضور محمدزاده فرماندار چالدران ،مسئولین و دانشجویان این دانشگاه برگزار گردید

فرماندار چالدران در این نشست با تبریک این روز به همه دانشجویان و آینده سازان کشور گفت : روز 16 آذر روز تاریخی و ماندگار مبارزه با ظلم و استکبار در اذهان مردم ایران اسلامی  است .
محمدزاده با تبین برنامه های کاری خود در جهت تداوم توسعه پایدار در چالدران از دانشجویان حاضر خواست که قدر این فرصتها را بدانند و تمام تلاش خود را بکار گیرند  تا در عرصه علم و آگاهی و تخصص توانمند باشند  ، زیرا امروز با توجه به ویژگیها و شرایط ، فضای کسب و کار برای آن دسته افرادی مهیا ست که آراسته به تخصص، مهارت و فن هستند .
وی با اشاره به پتانسیل های چالدران در حوزه های گردشگری،کشاورزی،دامداری و وجود مرز مشترک با کشور ترکیه به تلاش های شبانه روزی مسئولین در شهرستان بر ارتقای شاخص های توسعه تأکید کرد و افزود:با همکاری ،تعامل و مشارکت شما دانشجویان و مردم این شهرستان در عرصه های عمرانی ،اجتماعی،اقتصادی و سیاسی می توان آینده روشن برای این منطقه رقم زد.
در این جلسه که جمعی از دانشجویان حضور داشتند به طرح سوالات مختلف از مسائل دانشگاهی، اجتماعی،اقتصادی و سیاسی مطرح گردید که محمدزاده  فرماندار چالدران به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.
در ادامه از دانشجویان ممتاز دانشگاه پیام نور با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد.