✅جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چالدران با حضور محمد زاده فرماندار و اعضای این ستاد درمحل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 📅چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ۹۹

✅جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چالدران با حضور  محمد زاده فرماندار و اعضای این ستاد  درمحل  سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه ضمن تاکید بر  تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها،نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی  را یکی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار دانست و گفت :این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

🔻محمد زاده با بیان‌ اینکه در جهت تنظیم بازار از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۹۰ تن انواع اقلام ضروری شامل شکر ،برنج و گوشت قرمز با قیمت تعاونی بین مردم شهرستان چالدران توزیع شده است افزود :در آینده نزدیک نیز  ۲۵ تن برنج و ۱۶ تن مرغ منجمد به قیمت تعاونی توسط تعاون روستایی و فروشگاههای زنجیره ای در شهرستان  چالدران توزیع خواهد شد .

🔻وی همچنین به نحوه اجرای  برنامه های حمایتی  از دامداران و کشاورزان چالدران  نیزاشاره کرد و گفت:  از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۲ هزار تن  انواع  نهاده های دامی و کشاورزی توسط جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی چالدران  بین دامداران و کشاورزان این شهرستان توزیع شده است.